Ne Aramıştınız?
(0212) 578 17 12 (0505) 078 63 73

Anti Aging Nedir?

Anti aginig, yaşlanmayı durdurmak, engellemek, yaşlanma sürecini yavaşlatmak, yaşlanma sonucunda oluşabilecek hastalıkları önlemek anlamına gelmektedir. Uzun zamandır anti aginig tedavisi uygulayan firmamız, tedavi konusunda uzman ekibiyle profesyonel hizmet vermektedir. Anti Age kelimesi İngilizceden Türkçe’ ye yaşlanma karşıtı olarak çevrilmiştir.

Anti aginig uygulamaları ise genellikle plastik cerrahlar ve dermatoloji uzmanları tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında ise uygulanan bazı yöntemler bulunmaktadır.  Kremlerle, kozmetik ürünlerle ve dermakozmetik ürünlerle de tedavi mümkün olmaktadır.

Anti-Aging hizmetimiz cildinizin ihtiyaç duyduğu bakım ve onarımı ‘cilt gençleştirme’ olarak karşınıza çıkarmaktadır. Yaşlılık karşıtı bir hizmet olarak da bilinen Anti-Aging hizmeti, dünya genelinde aktif olarak kullanılan ve yüz binlerce insan için etkili bir çözüm yöntemidir. Yaşlılık popülasyonuna baktığımız zaman ciltte oluşan deformeleri revize etmek, gençlik hücrelerini desteklemek ve bu konuda yapılacak bütün hormonal çözümleri ön plana çıkarmak için bütün tıbbi alt yapılara sahibiz. Bu teknikte uyguladığımız yöntemlerle birlikte hücreleriniz yenilenmiş oluyor ve ihtiyaç duyulan cilt dokusu yeniliği maksimum seviyeye çıkmış oluyor. Hücreleri ve bağlayıcı hücreleri güçlendirmek adına ortaya çıkarılan bütün bu hizmetlerde, yaşlılık sonuçlarını önceden tahmin ediyoruz. Bunu da bilimsel veriler ile gözlemliyoruz. Anti Aging uygulamalarında karşınıza çıkarılan bütün seçimleri ve hedefleri kendi içinde organize etmeye devam ediyoruz.

Angi-Aging

Yaşlanmaya Neden Olan Etkenler Nelerdir?

Yaşlanmaya neden olan etkenler, iç ve dış etmenler olarak sınıflandırılmaktadır. İç etmenler daha çok vücut sağlığımızla ilgili olan durumlardır. Örneğin, düzensiz beslenme, fazla şeker kullanımı, bazı hormonal dengesizlikler vb. durumlardır. Dış etmenler ise daha çok dışarıdan maruz kaldığımız etkilerdir. Örneğin, hareketsiz kalmak, stres, sigara, egzoz dumanları, havada bulunan kimyasallar gibi örnekler verilebilir.

Anti Aging Yöntemleri Nelerdir?

Dreambeauty güzellik merkezimizde kişiye özel terapi yöntemleri yapılmaktadır.  Yöntemler belirlendikten sonra tedavi sürecini başlatmaktayız. Anti aginig uygulama sonrası ciltteki düzelmeler 1-2 gün içerisinde kendi belli etmektedir. Seanslar devam ettikçe cildinizin pürüzsüzleştiğini, kırışıklıkların azaldığını fark edeceksiniz.

Anti Aging
Anti Aging

Anti Aging Seansları

Seanslar, kişinin vücut tipine, vücut rengine göre farklılıklar göstermektedir. Ortalama bir seans 3 ile 8 hafta sürmektedir.

Anti Aging Kremler

Anti aginig cilt bakımı uygulamasına genç yaşlarda başlamak, yaşlılıkta oluşabilecek cilt kırışıklıklarının çoğunu azaltacaktır. Bu nedenden dolayı doğru bakımı yapmak ve cilt yapısına uygun kremlerin kullanılması oldukça önemledir. Cilt çok fazla güneş ışığına maruz kalmamalı, doğru makyaj ve doğru temizleme ürünleri kullanılmalıdır. Anti aging kremler kırışıklıkları azaltır, cilt hatlarını belirginleştirir, vücut çizgilerinin azalmasını ve cildin güzel görünmesini sağlar.

Anti Aging Serum

Anti aging kullanımı için uygun olan tedavi yöntemlerinden biri de serumdur. Genel olarak göz çevresi, alın çevresi, mimik bölgelerinin tedavisi için kullanılmaktadır. Nemlendirme, kırışıkları giderme ve yaşlanma karşıtı bakım için tercih edilmektedir.

Serbest Radikaller Nedir?

Nefes alıp verirken, oksijen ile birlikte aldığımız bazı maddeler(serbest radikaller) vücudumuzdaki bazı dokularla birleşerek, dokuların işlevini kaybetmesine neden olur.  Genellikle 30-50 yaş aralığında belirginleşmektedir.

Vücudumuzun, serbest radikalleri vücuttan uzaklaştırabileceği bir antioksidan savunma mekanizması vardır. Bu antioksidanlar vücudumuza giren yabancı maddelere tutunarak, vücuttan atılırlar.

Antioksidan Terapi Neden Gereklidir?

Antioksidanlar vücudun direncini artırması ve vücuda giren yabancı maddelerin vücuttan uzaklaştırılması için oldukça önemlidir. Dış etkenlere bağlı olarak sigara kullanımı, stres, kirli hava gibi sebepler cildin yaşlanmasını hızlandırmaktadır. Sağlıklı bir yaşam için bizi olumsuz etkileyebilecek durumlardan uzak durmamız gerekmektedir.

Anti Aging Fiyatları 2021

Anti Aging fiyatları, kişinin fiziksel yapısına, seans aralığına göre değişkenlik göstermektedir. Erkek ve kadın için fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Güncel 2021 fiyatlarıyla ilgili olarak detaylı bilgi için bizimle canlı destek veya telefon yoluyla iletişime geçebilir ya da Dreambeauty’yi ziyaret edebilirsiniz.