Ne Aramıştınız?
(0212) 578 17 12 (0505) 078 63 73

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı‘na temel anlamda baktığımız zaman, oldukça etkin bir ihtiyaç olan konusunda profesyonel bir ilerleme sunuyoruz. Uzmanlarımız tarafından cildinize en uygun çözümleri ortaya çıkarıyor ve bu sayede daha rahat bir ilerleme ile karşınıza çıkıyoruz.

Cilt bakımı için profesyonel uzmanlar gereklidir. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza uygun olarak akne çalışması, leke çalışması, anti- aging çalışması, lifting çalışması ve kalojen bakımı olarak ürettiğimiz çalışmalar sizin için önemli bir cilt bakımı sağlayacak. Uygulama olarak cilt tipinize özel bir çalışma sunduğumuzdan dolayı, en etkin şekilde karşılamış oluyoruz. Amacı yalnızca güzel görünmek değil, bununla birlikte ruh ve beden sağlığımızı da en iyi şekilde korumaktır. Çünkü bir cilt, önemli bir intiba yaratmaktadır.

Cilt Bakımı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Profesyonel ürünlerle isin uzmanı tarafından uygulanan ve cildin ihtiyacına uygun derinlemesine bakım işlemidir. Cilt tipine uygun ürünlele ve doğru sirada uygulanmasıyla ciltte;

 • Cilt neminin kazandırılması
 • İnce kırışıklıklarının azalması
 • Akne sorunlarının giderilmesi
 • Leke temizleme uygulaması
 • Anti againg
 • Lifting uygulaması
 • Gözeneklerin fazla açılması sorunu
 • Kuru,karma,yağlı ciltlere özel bakım
 • Siyah noktalarin bakimi
 • Yüz masajı
 • Kalınlaşmış cilt bakımı
 • Antioksidan maske uygulaması ile cildin bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi sağlanmaktadır.
Dermaroller
Dermaroller

Kişiye Özel Cilt Bakımı

Cildinizde bulunan pürüzlerden çok mu şikayetçisiniz? Cildiniz için gereken özeni gösteremiyor musunuz? Bu konuda özel takvimler ile birlikte size hizmet sunacak olan ekibimiz gayet hızlı bir çalışma ve ilerleme sağlıyor sizler için. Sağlığınıza sağlık katacak en özel ve güvenli cilt bakımı hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken güzellik merkezimize uğramanız olacaktır. Gelin sizin için gerekli olan bütün çalışmaları hazırlayalım. Işıltılı bir cilt için ve hemen hemen her zaman bakımlı ve güzel bir görüntüye sahip olmak için, detaylı cilt bakımı yaptırmanız gerekiyor. Bunu da ipeksi bir yapıda hazırlıyor ve karşınıza çıkarıyoruz. Uzmanlarımızın güvenli çalışmaları ile birlikte sizler de siyah noktalara, yağ bezelerine ve güneş lekelerine veda edeceksiniz.

Profesyonel  hizmetleri ve ön plana çıkarılan güzellik paketleri ile ilgili olarak karşınıza çıkardığımız her türlü güzelliği ve hizmeti birkaç tıklama ile karşınıza çıkarıyoruz. Profesyonel  hizmetleri ve detayları için daha fazla zaman kaybetmeyin ve uzman ekibimize ulaşın. Yorgun ve soluk cilt yapınız ile vedalaşmaya hazır mısınız? En etkili ürünler ve özel maskeler ile birlikte cilt bakımı konusunda karşınıza çıkarılan bütün güzellikleri en yenilikçi yapımız ile sizlere sunmaya hazırız. Profesyonel bakım konusunda daha genç ve daha pürüzsüz bir cilde hazır iseniz sizi bekliyoruz. Tek yapmanız gereken bir telefon ile randevu almanız olacaktır.

Cilt Bakımı

 

Kimler Cilt Bakımı Yaptırmalıdır?

20 li yaslarin sonuna kadar her regli döneminde cilt kendisini yeniler. Fakat sonrasinda ek uygulamalarla cildi beslemek ve düzenli bakım yaptırmak gereklidir. 25 yaşından sonra cilt bakimi yaptirmaya baslamak ileriye donuk kendini yenilemedeki yetersizligine karsi cildi hazirlar. Cilt yasi gercek yasindan farkli olabilir, örneğin 35 yaşındaki bir kişinin düzenli cilt bakımı yaptırmasıyla cilt yaşı 25 olabilir. Cildin yaşlanmasını tetikleyen dış faktorler sunlardir;

 • Aşırı stres ve yorgunluk
 • Düzensiz uyku
 • Sigara ve alkol tüketimi
 • Hormonların ani değişmesi
 • Kirli Hava
 • Yağlı Yiyecekler
 • Suyun az tüketilmesi gibi nedenlerle cilt kurur ve cizgileri artar, sarkmalar gozlenir.

Cilt bakımının amacı nedir?

 

Sağlıklı görünen bir cilt moralimizi ve dolayısı ile çevremizle olan ilişkilerimizde özgüven sağlar. Güzel sağlıklı görünen bir cilt, biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır. Fakat bunun için de cilt tipine uygun ürünlerle bakım yapmak son derece önemlidir.

Cilt bakımı neden merkezlerde yapılmalıdır?

Cildimizin ihtiyaçlarını bilmek, doğasını anlamak ve doğru ürünle doğru zamanda doğru uygulamayı yapmak bu konuda uzmanlaşmış olan kişilerin işidir. Unutulmaması gereken en önemli nokta ise yanlış uygulamalar sonucunda sonucun daha kötü olacağıdır.

5 tip cilt vardır.

* Normal cilt; gözenekler kapalı, parlak ve pürüzsüz ve cilt problemi olmayan cilt tipidir.

* Karma cilt; bu ciltte yüzün T bölgesi yağlı, diğer bölgeler ise genel olarak kurudur. Yağlı bölgelerde komedonlar ve açık gözenekler bulunur. Kuru bölgelerde ise gözenekler kapalıdır.

* Kuru cilt; bu cilt tipi ince, mat, pul pul dökülmeye eğilimlidir. Gözenekler küçük ve çoğunlukla kapalıdır. Cilt yapısı ince ve gergin olduğu için çabuk kırışmaya eğilimlidir.

* Yağlı cilt; bu tip ciltte yağ gözenekleri açık, komedonların ve yer yer sivilcelerin olduğu, yağ salgısı fazla olduğu için aşırı parlak bir görüntü vardır.

* Olgun cilt; ilerleyen yaş ile hücre yenilenmesinin yavaşlaması ile ortaya çıkan cilt tipidir. Hücrelerin dökülmesinde yavaşladığı için cilt normalden daha kalın gözlenir. Ayrıca yağ salgısıda yavaşladığından ciltte derin kırışıklıklar gozlenir.

Cilt bakımı ne sıklıkta yapılmalıdır?

Cilt bakımı kişinin evde kendisinin yapacağı günlük ve haftalık bakımla başlar, sonrasında cildin sağlık, güzellik ve gençliğinin devamının sağlanması amacı ile aletli profesyonel cilt bakımı ile desteklenmesi gerekir. Aylık ve yıllık profesyonel bakımda amaç cildin derin tabakalarına bakım ürünlerinin ulaştırılarak cildin ihtiyaçlarını gidermek ve böylece cildin gençliğinin ve tazeliğinin devamlılığını sağlamaktır. Bu bakım ne yazık ki sadece evde kullandığımız ürünler ile olamamaktadır. Bu nedenle hepimiz hangi yaşta ve hangi cilt tipinde olursak olalım profesyonel bakıma ihtiyaç duyarız.

Cilt Bakımı Fiyatları 2021

Cilt bakımı fiyatları, kişinin fiziksel yapısına, seans aralığına göre değişkenlik göstermektedir. Erkek ve kadın için fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Güncel 2021 fiyatlarıyla ilgili olarak detaylı bilgi için bizimle canlı destek veya telefon yoluyla iletişime geçebilir ya da Dreambeauty İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.