Ne Aramıştınız?
(0212) 578 17 12 (0505) 078 63 73

Lazer Epilasyon Merkezi

Gaziosmanpaşa Lazer Epilasyon

Gaziosmanpaşa lazer epilasyon Dreambeauty Cilt Bakımı Ve Güzellik Merkezi firmamız vücutta istenmeyen tüylerin yok edilmesi ve müşteri memnuniyetimin profesyonel anlamda uygulandığı yerlerden biridir. Lazer ışınının ilk kullanılmış olduğu tarih 1964 yılının başlarıdır. Genel olarak yaygın biçimde kullanılması da 1990’lı yıllarda başlamıştır. Gaziosmanpaşa lazer Dreambeauty güzellik merkezimiz 12 yaş üzeri bütün kişilere özenle hizmet vermektedir.

Lazer epilasyonu en kısa ve temiz sonuç veren işlemlerden biridir. Bu bakımdan oldukça sık tercih edilmektedir.

Gaziosmanpaşa lazer epilasyon merkezi Dreambeauty, her türlü bölgeye lazer epilasyonu uygulamaktadır. Kullanılan diğer yöntemler (ağda, tüy dökücü kremler vb.) kılların tamamen yok edilmesini sağlamaz, işlemler uygulandıktan sonra tekrar kıllanmalar meydana gelmektedir. Lazer epilasyon yapıldığı takdirde seans sonunda istenmeyen kıl ve tüylerden tamamen kurtulmuş olursunuz.

Gaziosmanpaşa lazer epilasyonda işlem, istenmeyen kılların ve tüylerin, lazer ışığı ile yok edilmesi olayıdır. Lazer ışığı ilk defa 1964 yılında keşfedilmiştir. Kökeni 1990’lü yılların başına kadar dayanan lazer epilasyon işlemi, 1990’lı yılların sonunda tamamen uygulama ile insan hayatına girmiştir. Lazer cihazının çalışma prensibi, lazer ışıkları ile kıl köklerine odaklanarak çevre dokulara zarar vermeden kıl köklerini tahrip etmek ve bu bölgede bir daha kıl oluşumunu engellemektir.

Gaziosmanpaşa lazer epilasyon sağlıklı bireylere ve 12 yaş üzeri tüm kişilere lazer epilasyon, her bölgeye uygulanabilmektedir. Lazer uygulama seanslarının ne kadar olacağı kişinin ten tipi, rengi, kıl köklerin yani kısaca kişinin fiziksel durumuna bağlıdır.

Dreambeauty güzellik merkezidir. Kaliteli hizmet anlayışı ile farklı tiplerdeki ten, kıl grupları için farklı lazer cihazları kullanmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile doktor kontrolünde lazer epilasyonları yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa lazer Epilasyon merkezinde en üst sıralarda hizmet veren firmamız, güzelliğiniz için sağlıklı ve pürüzsüz bir cildin kapılarını aralamaktadır. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için;

  • Medikal cilt bakımı,
  • Cilt bakım uygulamaları,
  • Soğuk lipoliz,
  • Kişiye özel cilt bakımı,
  • Anti-aging,
  • Micro blading,
  • Buz epilasyon,
  • Lazer epilasyon gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Sizleri memnun etmek için bütün personellerimizle emin adımlar atarak ilerlemekteyiz.

Daha detaylı bilgi almak için bizleri ziyaret edebilir, (0212) 578 17 12 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da iletişim sayfamızdan da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapın