Ne Aramıştınız?
(0212) 578 17 12 (0505) 078 63 73

Gaziosmanpaşa Soğuk Lipoliz

Gaziosmanpaşa Soğuk Lipoliz

Gaziosmanpaşa soğuk lipoliz

Dreambeauty güzellik merkezi firmamızda soğuk lipoliz uygulama bölgeleri aşağıda belirtildiği gibidir:

  • Karın
  • Karın yan yağları
  • Kalça
  • Bacak
  • Basen
  • Bel
  • Kol

Diz üstü ve diz iç kısmı gibi yağlanma ile alakalı tüm bölgelerde soğuk lipoliz uygulamamız mevcuttur.

Genel olarak birden çok bölgede kilo ile alakalı sağlık problemi mevcut ise 2 ile 3 seans yeterli olmaktadır. Genel olarak da seans süreleri 3 ile 8 hafta aralığında olmaktadır. Toplam kaç seansa ihtiyaç duyulduğunu uzman sağlık personelimiz vücut tipinize ve yapınıza göre belirleyecektir.

Gaziosmanpaşa Soğuk Lipoliz de uygulama süreci 60 ile 70 dakika arasında sürmektedir. Bu işlemden sonra donan yağ hücreleri parçalanarak, vücudun doğal immün sistemi tarafından dışarı atılmaktadır. Bu işlemlerden sonra özel bir egzersiz ya da ciddi beslenme alışkanlıklarına gerek yoktur. Daha az kalori alarak dengeli ve düzenli beslenme ile formunuzu koruyabilirsiniz. Tam istenilen sonuçların elde edilmesi ise 90 günü bulmaktadır.

Gaziosmanpaşa soğuk lipoliz tedavisi uygulamasında yağ dokuları kontrollü olarak dondurulur, bu işlemler uygulanırken cildin kolajen ve elastik yapısı kesinlikle bozulmamaktadır. Soğuk lipoliz işlemi cerrahi olmayan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem uygulamasında neşter, tıbbi aletler kullanılmaz, acı verici hiçbir yanı yoktur. Uygulama son derece teknolojik cihazlarla, kontrollü bir biçimde gerçekleştirilmektedir. İşlemler tamamlandıktan sonra normal günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Fiyatları 2021

Yağ hücreleri anatomik yapısı gereğince soğuğa duyarlıdır. Bu nedenden dolayı yağ hücrelerinin donması sağlanarak, diğer yapı hücrelerine zarar vermeden vücuttan uzaklaştırılması sağlanır. Kontrollü soğutma ile yağ hücrelerinin ölmesi sağlanır. Gaziosmanpaşa Soğuk Lipoliz Fiyatları 2021 için bizlerle iletişime geçmeniz ve görüşmeye gelmeniz gerekmektedir.

Yorum Yapın