Ne Aramıştınız?
(0212) 578 17 12 (0505) 078 63 73

Gaziosmanpaşa’da Haziran 2017’de faaliyete geçen Dreambeauty Güzellik Merkezi sizlere profesyonel hizmet vermenin yanında, rahatınız ve konforunuz için özenle dizayn edilmiştir. Kurulduğumuz andan itibaren güler yüzlü uzman çalışanlarımız ile kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, hijyenik ortamda verdiğimiz hizmetlerimizi, büyük bir özveri ile siz müşterilerimiz için gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin kalitesine sonuna kadar güveniyoruz. Bu yüzden herhangi bir avukatla çalışmaya gerek duymuyoruz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli farkımız; müşterilerimizin gönül rahatlığı ile hizmet alıp, iptalini diledikleri zaman gerçekleştirebilme özgürlüğüdür.

Dreambeauty, güzellik alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulamalarında son teknoloji cihazları kullanmaktadır.

Verdiğimiz kaliteli hizmetin yanında, özel kampanyalarımız ve uygun fiyat garantisi ile tanınan bir işletme olmanın da mutluluğunu yaşamaktayız.

Dreambeauty güzellik merkezimiz ‘sağlıklı, kaliteli yaşam ‘ve ‘kalıcı güzellik’ prensiplerini ilke edinmiştir. Kullanılan malzemelerin, sterilizasyonu ve iş hijyeni konusunda oldukça titiz hareket eden firmamız, sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Periyodik olarak yapılan tedavi yöntemlerinde, uygulama öncesi ve sonrası bütün işlemlerin aşamalarını izliyor, yazılı ve görsel olarak kayıtlar alıyoruz. Bu durumda da siz değerli müşterilerimize maksimum verime dayalı hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günkü heyecanımızla sizlere her zaman, kaliteli, güler yüzlü, disiplinli, sağlıklı bir hizmet vermenin gururunu yaşıyor, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya devam ediyoruz. Almış oldukları tedavi ve hizmetlerimizden memnun olan müşterilerimiz, referans olmuş oldukları yeni müşterilerimiz için de aynı kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güzellik alanında kaliteli, sağlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir tedavi almak isterseniz, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar, 2019 hizmet fiyatlarımız hakkında bilgi almanız için sizleri Dreambeauty güzellik merkezimize bekleriz.

Değerli Müşterilerimizden Bir Kaç Yorum

Yorumlar, Google Haritalar’da yapılan gerçek müşteri yorumlarıdır. Tüm yorumları okumak için buraya tıklayın.
 • “1 senedir epilasyon ve masaja gidiyorum, çok memnunum Zarife hanım ve ekibi çok sıcak, güler yüzlü ve samimi. Hizmetlerinden dolayı teşekkür
  ederim. Herkese tavsiye ediyorum.”
 • “8 aydır gidiyorum gayet nazik ve samimi insanlar, yaptırdığım lazer epilasyondan fazlasıyla memnunum. Yaptırmak isteyen herkese burayı
  gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.”
 • “Güler yüzlü, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile kesinlikle tavsiye ederim.”
 • “Dükkân pırıl pırıl yüzler ışıl ışıl çok teşekkürler Dreambeauty.”
 • “Harika bir yer, kaliteli, hijyenik. Kesinlikle tavsiye ederim.”
 • “Güler yüzlü ve profesyoneller. Aldığım hizmetlerden fazlasıyla memnunum. Özellikle ulaşım çok rahat.”
 • “Hijyen ve Güleryüz en üst düzeyde. İlginiz için çok teşekkür ederim Dreambeauty ailesi.”
 • “İlk seansın ardından yazıyorum. Çalışanları güler yüzlü, iyi ekipmanlarla çalışıyorlar. İlk izlenimlerim çok olumlu, tavsiye ederim.”

Hizmetlerimiz

Anti Aging

Dermapen

Cilt Bakımı

Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Soğuk Lipoliz

Microblading (3D Kaş Tasarım)

İpek Kirpik

Dudak Dolgusu

Dermaroller

Lenf Drenaj